Profesjonalna terapia oczyszczająca organizm w Twoim domu

Profesjonalna terapia oczyszczająca organizm w Twoim domuNa pewno ucieszy Cię wiadomość, że już teraz nie musisz decydować się na drogie kuracje w specjalistycznych ośrodkach, aby skutecznie oczyścić swój organizm z toksyn, pasożytów i grzybów. Za pomocą Colo Vada Plus będziesz mógł w końcu dokonać realnej zmiany, dzięki której poczujesz się znacznie lepiej i odzyskasz dawny wigor.

Całość programu oczyszczającego została opracowana przez dr nutricologa Albert’a Zerr’a, który stworzył w pełni naturalny i bardzo prosty program oczyszczania. Jego skuteczność jest poparta latami badań, dzięki czemu każdy, kto zechce spróbować, na pewno się nie zawiedzie.

Poszczególne etapy programu Cola Vada Plus

Cały proces oczyszczania zaczyna się od etapu przygotowawczego, gdzie następuje wstępne oczyszczanie jelit z pasożytów, pierwotniaków, jak również innych szkodliwych bakterii. Na tym etapie przywracana jest równowaga składników i minerałów.

Kolejny etap zakłada pełne oczyszczenie poprzez 4-dniową głodówkę. Wtedy spożywany jest wyłącznie biała glinka kaolinowa, która hamuje uczucie głodu.

Ostatnim etapem jest stabilizacja, czyli przywrócenie funkcji układu trawiennego na zupełnie lepszym poziomie, niż było to wcześniej.

W czym pomaga Colo Vada Plus?

Przede wszystkim reguluje pracę wątroby oraz nerek, jak również oczyszcza skórę i poprawia stan cery. Nie bez znaczenia jest również fakt, że znacznie usprawnia działanie układu sercowo-naczyniowego. Co więcej, dzięki temu możesz również zredukować swoją masę ciała od 3 do nawet 20 kg.

No votes yet.
Please wait...

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →