Prenatal Plus

Prenatal

Prenatal + Coral Club
Prenatal Plus

Prenatal +  to równoważony zestaw witamin i minerałów dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią

Kobietom w ciąży i karmiącym mamom składniki odżywcze potrzebne są w zwiększonych ilościach. Dotyczy to również kobiet, które planują zajść w ciążę. W okresie ciąży i karmienia piersią zapotrzebowanie na składniki odżywcze wzrasta ponieważ są potrzebne nie tylko dla zdrowia matki, ale także prawidłowego rozwoju dziecka.  Zapotrzebowanie na kwas foliowy w okresie ciąży wzrasta prawie dwa razy. Uzupełnienie witamin jest ważne również dla tych, którzy dopiero planują zajść w ciążę – organizm trzeba wcześniej przygotować do poczęcia i do ciąży.

Jeśli kobieta przed zajściem w ciążę odczuwała nawet niewielki niedobór witamin, to w okresie ciąży może nastąpić niedobór witamin. Typowymi objawami są pogorszenie stanu skóry, paznokci i włosów oraz zmęczenie.

prenatal-suplement-coral-club
Prenatal Coral Club

Podczas laktacji witaminy i inne składniki odżywcze biorą udział w tworzeniu mleka w piersi, dlatego matki często cierpią na niedobór potrzebnych witamin. Kobiety w ciąży starają się dostarczyć organizmowi wszystko, co niezbędne co może prowadzić to do przejadania się i niepożądanego przyrostu masy ciała. Jedzenie za dużej ilości pokarmu nie gwarantuje dostarczenia wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Powód jest jeden. Wartość odżywcza współczesnych produktów spożywczych jest niska. Produkty spożywcze często są ubogie w witaminy i minerały, a często bogate w konserwanty, polepszacze i inne szkodliwe substancje, szczególnie niepożądane w czasie ciąży.

Prenatal Plus Coral Club
karmienie piersią Prenatal Plus Coral Club

Zestaw witamin i minerałów Prenatal Plus to odpowiedź na zapotrzebowanie organizmu kobiety w ciąży oraz karmiącej piersią

Prenatal +

  • Uzupełnia niedobór składników odżywczych szczególnie potrzebnych w okresie ciąży i laktacji.
  • Wspomaga zdrowy rozwój dziecka

Prenatal + to, co najcenniejsze dla matki i dziecka

Prenatal + zawiera wszystkie niezbędne w trakcie ciąży witaminy, minerały i wielonienasycone kwasy tłuszczowe.

Suplementacja diety kwasem dokozaheksaenowym przez matkę ciężarną i karmiącą piersią pomaga w prawidłowym rozwoju oczu płodu i niemowlęcia podczas karmienia piersią. Uzupełnienie diety kwasem foliowym przez matki karmiące piersią pomaga utrzymać jego prawidłowy poziom, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko wystąpienia wad rozwojowych układu nerwowego.

Prenatal

prenatal-coral-club
prenatal-coral-club-składniki

Producent: AYANDA GmbH & Co. KG  Niemcy

Prenatal

Tylko jedna kapsułka dziennie spożywana w trakcie posiłku !

Prenatal

https://pl.coral-club.com/shop

Prenatal
No votes yet.
Please wait...
One Comment

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →